Słoneczna łąka - SunSky 400 4 x 400W czarna RAL9011

954135

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność produktu !!!

Poniżej wpisz swój telefon lub e-mail

Masz pytania o produkt lub widziałeś niższą cenę? Budujesz saunę w domu lub jesteś producentem saun. Zostaw kontakt, a zaproponujemy naszą ofertę.

Poprzednia najniższa cena:

33 853,00 zł brutto

Więcej informacji

Słoneczna łąka – solarium XXI wieku, czyli opalanie bez stresu

Słoneczna łąką – Sunsky to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przez cały rok możemy cieszyć się kąpielami słonecznymi w domowej strefie SPA i Wellness. Co ważne, dzięki lampom Sunsky może opalać się nawet przez godzinę, co jest niemożliwe w przypadku tradycyjnego solarium. Słoneczna łąka została wyposażona w lampy z diamentowym szkłem, które to minimalizują stopień natężenia światła UV, jak wiemy w nadmiarze szkodliwego dla skóry. Światło emitowane przez lampy Sunsky jest bardzo zbliżone do tego naturalnego, więc możemy cieszyć się „promieniami słońca”, które poprawiają samopoczucie.

Cztery lampy Sunsky o mocy 400 lub 800 są wmontowane w estetyczną obudowę, która może być mocowana przy suficie. System jest zdalnie sterowany.

Ustawiając pod panelem wygodne łóżko, możemy zaaranżować we własnym domu salarium, z którego jak wcześniej już wspomnieliśmy, korzystanie jest o wiele bezpieczniejsze i może trwać dłużej. Jednak należy pamiętać o tym, aby odległość lamp od łóżka wynosiła co najmniej 1,40 m.

W gabinetach SPA i salonach odnowy Słoneczna łąka cieszy się dużą popularnością ze strony klientów, chcących poczuć na ciele ciepłe promienie słońca, poprawić koloryt skóry oraz odpocząć i zrelaksować się. Dlaczego by nie pozwolić sobie na taki luksus we własnym domu? Lampy Sunksy mogą być bowiem doskonałym uzupełnieniem aranżacji naszego prywatnego SPA już dziś.

W odróżnieniu od tradycyjnej komory solarium, lampy Sunsky pozwalają nawet na godzinne opalanie. Wysokociśnieniowe lampy wyposażone w diamentowe szkło chroniące  przed szkodliwymi promieniami UV pozwalają na dużo łagodniejszą, przyjemniejszą i zdrowszą formę opalania.

Specyfikacje techniczne:

  • lampy wysokociśnieniowe 4×400 W lub 4×800 W
  • moc 2200 W lub 4000W
  • przyłącze zależne od rodzaju lamp, 230V lub 400V
  • wymiary 210 x 65 x 28,5 cm
  • waga 65 lub 80 kg
  • minimalna odległość od leżanki 140 cm